MerkezIPTV - Kaliteli ve Kesintisiz IPTV Burada !
MERAK EDİLENLER

Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İPTV NEDİR ?

Çanak anten bağımlılığını ortadan kaldıran, internetten sunucular üzerinden verilen yayınları, aktif internet bağlantınız ile izlemenizi sağlayan bir sistemdir.

YAYINLAR NE KADAR GERİDEN GELMEKTEDİR ?

Yayınlarımız normal uydu yayınlarına göre 10 ile 15 saniye arasında geriden gelmektedir. Bu hız platformların kendi abonelik sistemli internet yayınlarına (Tivibu GO, Bein Connect, Dsmart GO vb.) nazaran daha hızlıdır.

İPTV İÇİN GEREKLİ İNTERNET HIZI NEDİR ?

SD ve HD yayınlar için en az 5MBit/s, Full HD yayınlar için en az 8Mbit/s ve 4K yayınlar için en az 12Mbit/s stabil internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.

ÜCRET İADESİ YAPIYOR MUSUNUZ ?

Abonelik işleminizden sonra 3 gün içerisinde bizden kaynaklı yayınlarda donma ve açılmama durumlarında geri ödeme talep edebilir, ödediğiniz ücreti geri iade alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

YAYINLARI NEREDEN İZLEYEBİLİRİM ?

Merkez IPTV üyeleri yayınlarını istedikleri gibi Android - IOS Cep Telefonları / Tabletleri, Smart TV'leri, Bilgisayarları yada TV Box'ları üzerinden izleyebilmektedir. Smart özellikli ve mag özellikli tüm cihazlara kurulumumuz mümkündür.

KURULUM İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR ?

Ödeme sağlayıp, abonelik aldıktan sonra canlı destek veya Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde kurulumunuz anında yapılarak abonelik bilgileriniz tarafınızla paylaşılacaktır.

YAYINLARI ALMADAN ÖNCE TEST EDEBİLİR MİYİM ?

Abonelik satın almadan önce, canlı destek üzerinden veya Whatsapp Müşteri Destek Hattımızdan bizimle iletişime geçerek test yayını talep edebilir, ücret ödemeden önce hizmetimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

AYNI ANDA BAŞKA CİHAZDAN İZLEYEBİLİR MİYİM ?

Hayır izleyemezsiniz yalnızca 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır.

Hangi Cihazlarda Daha Kolay Kullana Bilirim ?

Android , IOS , PC , Tablet , Amazon Stick , MAG Cihazlarin hepsi ve Smart Özelligi olan her box kutularda kullanmaniz mümkündür.


Whatsapp Hattı

WHATSAPP DESTEK HATTIMIZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Günün her anı, herhangi bir sorunuz varsa ya da test talebiniz işin buradayız.